Covid-19: aktuální cestovatelské informace a pravidla >> 
Nalezeno 1 výsledků
Řadit nabídky podle:

Naxos Resort

Akce:

Naxos je největším ostrovem souostroví Kyklád, kterému vévodí nejvyšší hora celého souostroví – Zeus (1008 m), což v kombinaci s velkým množstvím písečných pláží činí z ostrova přitažlivý cíl nezapomenutelné dovolené. Naxos má své přednosti, pro které je opravdu výjimečný. Je jedním z prvních, kde se začal těžit mramor, je považován za kultovní místo boha plodnosti a vína Dionýsa.

Poloha ostrova: Naxos je ostrov v Egejském moři. Leží mezi ostrovy Mykonos a Ios, západně od něj se nachází ostrov Páros a jihovýchodně ostrov Amorgos. Je přibližně 28 km dlouhý a 16 km široký.

Rozloha: 428 km2

Hlavní město: Naxos (Chora)

Pláže: Na západním pobřeží se rozkládají převážně písečné pláže a některé z nich jsou jako stvořené pro vyznavače windsurfi ngu a kitingu, svá klidná zákoutí si zde najdou i nudisté. Pláže na ostrově jsou veřejné, platí se pouze za slunečníky a lehátka.

Zajímavosti: V hlavním městě je k vidění mnoho historických památek. Nad bílými domky, které jsou vestavěny do svahu se tyčí benátský hrad.

Odlety a přílety: Odlety na Naxos jsou organizovány z letiště Praha. Let je složený z letů Praha – Athény a následně Athény – Naxos.

Doba letu: cca 2,5 hodiny do Athén, následně cca 1 hodinu z Athén na Naxos.

UPOZORŇUJEME, ŽE TYTO ZÁJEZDY JSOU URČENY PRO INDIVIDUÁLNÍ KLIENTELU A JSOU BEZ DELEGÁTA. ASISTENCE ZÁSTUPCE ZAHRANIČNÍHO PARTNERA JE V ANGLIČTINĚ!

Počasí:

  červen červenec srpen září říjen
Teplota vzduchu °C 28 30 30 28 25
Teplota vody °C 22 24 25 24 22
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies